Vyhľadávanie

Kontakt

Jakub Šumský

Nová Bystrica 858, 02305 okr. Čadca

+421 917 193 557

zrubykysuce@gmail.com

V prípade záujmu nás kontaktuje telefonicky alebo mailom.

Tešíme sa na Vašu spoluprácu.

Technológia

Naše drevené zruby sa vyhotoujú zo zimnej guľatiny, ktorá ma lepšie a akostnejšie vlastnosti. Materiál dôkladne vyberáme od naších dodávateľov je to smrek o stredovej hrúbke 30cm, ďalej sa ručne opracúva obojručným nožom (poriezom).

Sedlá osadzovania guľatiny sa pri Kanadských zruboch vypracúvajú s presahom po stranách.

V Kysuckých dreveniciach sa rovnako používa už spomínaná guľatina, no sedlá sa zhotovujú na rybinový spoj.

Drevo (guľatinu) v priebehu výstavby impregnujeme celkovo 2 x nástrekom ochrannej vrstvy ktorý v sebe zahŕňa komplexnú starostlivosť proti napadnutiu pred škodcamy, rôzných plesní s účinkom automatického vybielenia dreva pričom sú zachované všetky vlastnosti dreva.

V cene je samozrejme vyhĺbenie (vyvŕtanie) otorov pre elektroinštaláciu tak aby nebol narušený celkový vzhľad a dojem z interiéru ani exteriéru

Skelet (hrubá stavba bez krovu) sa zhotovuje priamo u nás a po celkovom spracovaní sa rozloží a následne imortuje priamo na  Vamy určené miesto kde je za pomoci žeriavu a šikovných robotníkov zložené do pôvodného stavu na pripravené základy. Pri tejto montáži je všetok medzguľatinový priestor zaručene kvalitne vytesnený podľa priania zákazníka buď minerálnou vatou, alebo  ošetrenou ovčou vlnou (rúnom).

Po dohode môžeme celkovú realizáciu navýšiť o dôkladné prebrúsenie.