Vyhľadávanie

Kontakt

Jakub Šumský

Nová Bystrica 858, 02305 okr. Čadca

+421 917 193 557

zrubykysuce@gmail.com

V prípade záujmu nás kontaktuje telefonicky alebo mailom.

Tešíme sa na Vašu spoluprácu.

Informácie o nás

Firma Zrubové izbice z Novej Bystrice sa zaoberá výrobou a stavbou zrubových skeletov z ručne opracovanej gulatiny o priemere 30 cm.

 Naše stavby montujeme do celého Slovenska. Dokonale sa prisposobia poveternostným podmienkam na chladnejšom severe Slovenska ale aj na teplejšom juhu krajiny.

Nešpecializujeme sa len na kanadské zruby ktoré si ľudia obľúbili v celom svete ale taktiež na typické kysucké drevenice ktoré sa vyznačujú aj príjemným pútavým dizajnom ako i vynikajúcimy tepelno-izolačnými vlastnosťami, ktoré sú s jedným z rozodujúcich faktorov pri výstavbe Vášo budúceho domu,chaty či chalupy.

Životnosť drevenej stavby nieje len nejakým hrubým odhadom, dôkazom sú drevenice ktoré sa v pôvodnom stave nachádzajú na Kysuciach takmer neporušené po dobu 250 až 300 rokov, všetko súvisilo s dôkladnou starostlivosťou ktorá sa spájala predovšekým s obmenou náterov dreveného príbytku..

Dnes sú na trhu oveľa kvalitnejšie nátery so širokou paletou odtieňov ako v minulosti tým pádom investícia do kvalitnejšieho náteru Vám zaručí stálosť, preto obmieňanie náteru nebude tak nutné. Je len na Vás aký druh náteru si zvolíte.

 

 Drevo je jeden z najlepších izolantov, náš drevodom Vás v zime uchráni pred vysokými mrazmi teplom, v lete naopak vie prekvapiť pred slnečnými lúčmi príjemnou klímou.